درباره ما

خانه درباره ما

سی پی

معرفی سی پی به عنوان محصول سپندار ایرانیان

سی‌پِی یک پلتفرم با چشم‌انداز توسعه‌ی خدمات مرتبط با خودرو است که راه‌کارهای هوشمند و ویژه‌ای، برای مدیریت و کنترل فضای شهری دارد. این پلتفرم با استفاده از فرآیندهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، روشی ساده و سریع، را تدوین کرده است. سی‌پِی مناسب‌ترین راه‌حل برای دسترسی به سیستم‌های پرداخت و یکپارچه‌سازی اطلاعات مرتبط با خودرو، به صورت همزمان است.

سی پی در حال بسط دادن خدمات خود در حوزه ی خدمات و پرداخت های خودرو است.

سپندار ایرانیان را بشناسیم

شرکت سپندار ایرانیان، شرکتی فعال در زمینه خدمات خودرو است که پس از ۲ سال تلاش در قالب کنسرسیوم با مشارکت ۳ شرکت زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ زیرساخت)، توسعه سامانه‌های نرم افزارهای نگین (توسن) و آتی شهر هوشمند ایرانیان، شکل یافته است. وجود پشتوانه فنی و عملیاتی این شرکت‌ها در حوزه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری پرداخت خدمات خودرو و نیز سوابق اجرایی سپندار ایرانیان در پروژه های بزرگ کشور از جمله پروژه‌های پرداخت عوارض آزادراهی کل کشور بصورت الکترونیکی، ایجاد و راه اندازی سامانه کنترل هوشمند پارک حاشیه‌ای در چندین شهر و پارکینگ هوشمند، سبب شده تا شرکت سپندار ایرانیان به یکی از بزرگ ترین شرکت‌های کشور در حوزه خدمات ITS تبدیل گردد.
این شرکت با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و باسابقه، توانمندی‌های فنی و منابع مالی موجود قادر است فعالیتی گسترده و تخصصی در حوزه خدمات ITS در سطح کشور ارائه نماید. دریافت، گردآوری، تحلیل و پردازش اطلاعات در پلتفرم سی‌پی که حاصل توانایی و خلاقیت شرکت “سپندار ایرانیان” است، قابلیت‌های کم نظیری را به مجموعه خدمات این شرکت افزوده است. ضمن این که به کمک این ساختار دستیابی به هدف ایجاد شهر هوشمند نیز قابل دستیابی خواهد بود.

شکل گیری سپندار ایرانیان

در آذر ماه ۱۳۹۷ تشکیل کنسرسیوم سپندار ایرانیان صورت پذیرفت.

تیم توسعه کسب و کار

در آذر ماه ۱۳۹۸ تشکیل واحد توسعه بازار و تعریف استراتژی و تحلیل بازار انجام گرفت.

توسعه ی خدمات سپندار ایرانیان

در خرداد ماه ۱۳۹۹ تبیین استراتژی جدید بازار شرکت و تهیه طرح بازار انجام گرفت.

در سپندار ایرانیان راهکارهای مربوط به پرداخت خودرو ارائه می دهیم.

پروژه‌ی سی‌پِی، در اجلاس جهانیِ World Summit Awards که به اختصار به آن WSA نیز گفته می‌شود، به عنوان بهترین راه‌حل دیجیتال، در گروه "شهر هوشمند" از کشور ایران نامزد دریافت جایزه جهانی در سال ۲۰۱۸ گردید. جوایز اجلاس جهانی یا WSA، یک طرح جهانی برای انتخاب برترین نوآوری‌های دیجیتال است که هر ساله برگزار می‌شود.

همراهان و همکاران ما در سپندار ایرانیان

تیــم سپنــدار ایــرانیـــان