سهـــامـــداران سپنـــدار ایــرانیــــان

خانه سهـــامـــداران سپنـــدار ایــرانیــــان

سهامداران شرکت سپندار ایرانیان

سهامداران، در راستای تحقق اهداف و ایجاد بستر مناسب برای خدمات سپندار ایرانیان، همراه ما هستند.

مفتخریم که برای پیش برد و توسعه ی خدمات خود سهامدارانی داریم که در در حوزه ی فعالیت و تخصص خود، بهترین هستند.

توسن

شرکت توسن در سال ۱۳۷۸ با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راهکارهای نوین در عرصه های مختلف فناوری اطلاعات کشور مانند بانکداری و دولت الکترونیک، تأسیس گردید.

فناپ

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) در ۲۴ دی‌ماه سال ۱۳۸۴ با سرمایه‌گذاری گروه مالی پاسارگاد و همکاری جمعی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور تأسیس شد.

داده پردازی بانک پارسیان

مهمترین موضوع فعالیت شرکت شامل ارائه پیشنهادات راهبردی و سیاست‌گذاری میان‌مدت و بلندمدت در زمینه‌های نرم افزاری، سخت افزاری و فناوری اطلاعات به شرکت‌های زیرگروه و همچنین تدوین ضوابط و استانداردهای لازم و نظارت بر حسن اجرای آن‌ها می‌باشد.

فناپ زیرساخت

شرکت فناپ زیرساخت به ‌عنوان یکی از شرکت‌های اصلی هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (هلدینگ فناپ) در حوزه طرح‌های زیرساختی با ماهیت EPCM «طراحی، مهندسی، تأمین، اجرا، پشتیبانی و نگهداری و مدیریت کلان زنجیره ارزش» فعالیت می‌کند.

فناپ پرداخت

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در زمینه خدمات بانکی همچون ارائه انواع کارت‌ و پایانه کارت، درگاه پرداخت اینترنتی، شبکه‌های مخابراتی و مواردی نظیر آن فعالیت می‌کند. این شرکت با به‌کارگیری استانداردهای بین‌المللی در ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، بسترهای لازم را برای استفاده از ابزارهای نوین این صنعت، فراهم می‌سازد.

آتی شهر هوشمند ایران

آتی شهر هوشمند ایرانیان در سال ۱۳۹۳ با بکار گیری جمعی از نخبگان برای تولید دانش فناوری بومی در خدمت اهداف شهر هوشمند و با نگاه متعالی ایجاد شهرهای هوشمند به سبک ایرانیان، در حوزه کلیه پرداخت¬های خرد و تولید سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تاسیس گردید.